U-11 Miniminikler Şenliği'ne katılmak isteyen kulüplerden, aşağıdaki listeye dahil olmak isteyen veya çekilmek isteyen kulüplerin 24 Mart 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar dilekçeleri ile birlikte Futbol İl Temsilciliği'ne başvurmaları gerekmektedir.
U-11 MİNİMİNİKLER ŞENLİĞİ TAKIMLARI |
|
1 | ACISU BELEDİYE SPOR |
2 | AKMEŞE SPOR |
3 | ANADOLU YENİKÖY SPOR |
4 | BAĞÇEŞME SPOR |
5 | BAŞİSKELE BELEDİYE SPOR |
6 | ÇAMÇUKUR SPOR |
7 | ÇAMLITEPE SPOR |
8 | ÇAYIROVA BLD EĞİTİM VE SPOR |
9 | ÇAYIROVA FATİH SPOR |
10 | ÇAYIROVA G.B. SPOR |
11 | ÇAYIROVA SERHAT SPOR |
12 | ÇAYIROVA SPOR |
13 | ÇAYIROVA ŞEKERPINAR G.B.SPOR |
14 | ÇAYIRTEPE GENÇLİK SPOR |
15 | ÇENESUYU PLAJYOLUSPOR |
16 | ÇINARLI SPOR |
17 | ÇUBUKLU BALA SPOR |
18 | DARICA G. B. SPOR |
19 | DEĞİRMENDERE SPOR |
20 | DERİNCE BELEDİYE DEMİR SPOR |
21 | DERBENT ESNAF SPOR |
22 | DEREKÖY GAZANFER BİLGE GENÇLİK SPOR |
23 | KÖRFEZ ATILIM SPOR |
24 | DERİNCE BİRLİK SPOR |
25 | DERİNCE GENÇLER BİRLİĞİ |
26 | DİLOVASI BELEDİYE SPOR |
27 | DOĞANTEPE SPOR |
28 | GEBZE BALKAN SPOR |
29 | GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR |
30 | GEBZE TAYFUN SPOR |
31 | GEBZE YAVUZ SELİM SPOR |
32 | GEBZESPOR |
33 | GÖLCÜK G.B. SPOR |
34 | GÖLCÜK KARADENİZ SPOR |
35 | GÖLCÜK SPOR |
36 | GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR |
37 | HACI HIZIR ŞAFAK SPOR |
38 | HALIDERE BELEDİYE SPOR |
39 | HARB İŞ SPOR |
40 | HİSAREYN SPOR |
41 | SEKA DOĞAN SPOR |
42 | İHSANİYE SPOR |
43 | İZMİT BELEDİYE SPOR |
44 | İZMİT FUTBOL KULÜBÜ |
45 | İZMİT G.B. SPOR |
46 | İLİMTEPE FUTBOL KULÜBÜ |
47 | İLİMTEPE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR |
48 | İZMİT MAP ŞENERSPOR |
49 | İZMİT YILDIZ SPOR |
50 | KANDIRA GENÇLER BİRLİĞİ BLD.SPOR |
51 | KARAMÜRSEL AKÇAT SPOR |
52 | KARAMÜRSEL BARBAROS SPOR |
53 | KARAMÜRSEL İDMAN YURDUSPOR |
54 | KARAMÜRSEL SPOR |
55 | KARTEPE BELEDİYE SPOR |
56 | KOCAELİ 1937 SEKA SPOR |
57 | KOCAELİ BİRLİK SPOR |
58 | 41 FUTBOL KULÜBÜ |
59 | KOCAELİ GENÇ SPOR |
60 | KOCAELİ GÜNEŞ SPOR |
61 | KOCAELİ SPOR |
62 | KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR |
63 | KÖRFEZ BLD.HEREKE YILDIZSPOR |
64 | KÖRFEZ ESEN SPOR |
65 | KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ SPOR |
66 | KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR |
67 | KULLAR SPOR |
68 | KYÖD SPOR |
69 | MAP KAVAKLI SPOR |
70 | MERT SPOR |
71 | MOLLAFENARİ SPOR |
72 | MUSTAFAPAŞA SPOR |
73 | MUTLUKENT SPOR |
74 | SARIMEŞE BELEDİYE SPOR |
75 | ŞİRİN SPOR |
76 | ŞİRİNTEPE SPOR |
77 | TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR |
78 | TAVŞANTEPESPOR |
79 | DERİNCE SEDAŞ TEK SPOR |
80 | TRAKYA SPOR |
81 | UZUNÇİFTLİK SPOR |
82 | UZUNTARLA BELEDİYE SPOR |
83 | ÜÇYOLDOĞU SPOR |
84 | YAHYA KAPTAN KAPTAN SPOR |
85 | YAVUZ SPOR |
86 | YENİDOĞAN SERDARSPOR |
87 | YENİKANDIRA SPOR |
88 | YENİYALI BARBAROS SPOR |
89 | YENİ KOCAELİSPOR |
90 | YEŞİLOVA SPOR |