KOCAELİ GRUBU
A GRUBU
1.Gün 04.05.2017 (1-2) Saat 14.00 İst. Aydınlı Spor- Bursa Altınsaban Spor (2-3)
2.Gün 05.05.2017 (3-1) Saat 16.15 Sakarya Tüvasaş Demir Sp.- İst.Aydınlı Spor (0-4)
3.Gün
06.05.2017 (2-3) Saat 14.00 Bursa Altınsaban Sp.- Sakarya Tüvasaş Demir
Sp (2-1)
B GRUBU
1.Gün 04.05.2017 (1-2) Saat 16.15 İst. Modafen Spor-Bursa Bağlarbaşı Sp. (1-1)
2.Gün 05.05.2017 (3-1) Saat 14.00 Tekirdağspor- İst.Modafen (0-4)
3.Gün
06.05.2017 (2-3) Saat 16.30 Bursa Bağlarbaşı Spor- Tekirdağspor (1-0)
GRUP FİNALİ A GRUBU BİRİNCİSİ B GRUBU BİRİNCİSİ
4.Gün
07.05.2017 Saat 16.00 Bursa Altınsaban Sp. - İst.Modafen Sp. (1-2)
DÜZCE GRUBU
A GRUBU
1.Gün 04.05.2017 (1-2) Saat 15.00 Zonguldak Ereğli- Kocaeli Derince Birlik Sp. (4-4)
2.Gün
05.05.2017 (3-1) Saat 17.00 Bursa Arabayatağı Sp.- Zonguldak Ereğli (5-1)
3.Gün
06.05.2017 (2-3) Saat 15.00 Kocaeli Derince Birlik Sp.- Bursa
Arabayatağı Sp. (0-1)
B GRUBU
1.Gün 04.05.2017 (1-2) Saat 17.00 Kocaeli İhsaniye- Bursa Erdemli (1-1)
2.Gün 05.05.2017
(3-1) Saat 15.00 Bolu Kıbrıscık- Kocaeli İhsaniye (3-2)
3.Gün
06.05.2017 (2-3) Saat 17.00 Bursa Erdemli- Bolu Kıbrıscık (3-0)
GRUP FİNALİ A GRUBU BİRİNCİSİ B GRUBU BİRİNCİSİ
4.Gün
07.05.2017 Saat 16.00 Bursa Arabayatağı Sp. - Bursa Erdemli (6-7) (P)
TEKİRDAĞ GRUBU
A GRUBU
1.Gün 04.05.2017 (1-2) Saat 15.00 İst.Gaziosmanpaşa Sp.- Kocaeli Çayırova Sp. (1-3)
2.Gün
05.05.2017 (3-1) Saat 17.30 Edirne Uzunköprü Sp.- İst.Gaziosmanpaşa Sp. (2-1)
3.Gün 06.05.2017 (2-3) Saat 15.00 Kocaeli Çayırova Sp.- Edirne Uzunköprü Sp.(4-0)
B GRUBU
1.Gün 04.05.2017 (1-2) Saat 17.30 Kırklareli Lüleburgaz Sp.- İst.Özalibeyköy Sp. (6-1)
2.Gün 05.05.2017 (3-1) Saat 15.00 Kocaeli Güneşspor- İst.Özalibeyköy Sp. (3-0)
3.Gün
06.05.2017 (2-3) Saat 17.30 Kırklareli Lüleburgaz Sp.- Kocaeli Güneşspor (1-0)
GRUP FİNALİ A GRUBU BİRİNCİSİ B GRUBU BİRİNCİSİ
4.Gün
07.05.2017 Saat 15.00 Kocaeli Çayırova Sp. - Kırklareli Lüleburgaz Sp. (2-1)
KÜTAHYA GRUBU
A GRUBU
1.Gün 04.05.2017 (1-2) Saat 14.30 İstanbul Gazi Mh.-Kocaeli Gebze Sp. (4-0)
2.Gün
05.05.2017 (3-1) Saat 17.00 İzmir Ödemiş Bld. Sp.- Kocaeli Gebze Spor (0-0)
3.Gün
06.05.2017 (2-3) Saat 14.30 İstanbul Gazi Mh.- İzmir Ödemiş Bld. Sp. (1-2)
B GRUBU
1.Gün 04.05.2017 (1-2) Saat 17.00 İstanbul Avcılar Sp.- Eskişehir Odunpazarı Sp. (0-0)
2.Gün 05.05.2017 (3-1) Saat 14.30 İzmir Deniz Sp.- İstanbul Avcılar Sp. (1-2)
3.Gün 06.05.2017 (2-3) Saat 17.00 Eskişehir Odunpazarı Sp.- İzmir Deniz Sp.(2-0)
GRUP FİNALİ A GRUBU BİRİNCİSİ B GRUBU BİRİNCİSİ
4.Gün
07.05.2017 Saat 11.00 İzmir Ödemiş Bld. Sp. - Eskişehir Odunpazarı Sp. (3-4) (P)