KOCAELİ GRUBU(23-26 MART 2017)
Müsabakalar Cephanelik Stadı'nda oynatılacaktır
A GRUBU
1.Gün 23.03.2017 (1-2) Saat 13.00 Bursa Arabayatağı Spor-İstanbul Seyrantepe Of Spor (0-2)
2.Gün 24.03.2017 (3-1) Saat 15.00 Tekirdağ Kapaklısite Spor- Bursa Arabayatağı Spor (1-3)
3.Gün 25.03.2017 (2-3) Saat 13.00 İstanbul Seyrantepe Of Spor-Tekirdağ Kapaklısite Spor (4-0)
B GRUBU
1.Gün 23.03.2017 (1-2) Saat 15.00 Bursa Altınsaban Spor- İstanbul Sinop Spor (3-0)
2.Gün 24.03.2017 (3-1) Saat 13.00 Edirne Saraçhane Spor- İstanbul Sinop Spor (1-3)
3.Gün 25.03.2017 (2-3) Saat 15.00 Bursa Altınsaban Spor-Edirne Saraçhane Spor (4-0)
FİNAL A GRUBU BİRİNCİSİ B GRUBU BİRİNCİSİ
4.Gün 26.03.2017 Saat 13.00 İstanbul Seyrantepe Of Spor Bursa Altınsaban Spor (1-0)
YALOVA GRUBU (23-26 MART 2017)
Müsabakalar Merkez Stad'da oynatılacaktır
A GRUBU
1.Gün 23.03.2017 (1-2) Saat 13.00 İstanbul Başakşehir Spor-Sakarya Tuvasaş Spor (1-2)
2.Gün 24.03.2017 (3-1) Saat 15.00 Kocaeli Güneş Spor-İstanbul Başakşehir Spor (0-0)
3.Gün 25.03.2017 (2-3) Saat 13.00 Sakarya Tuvasaş Spor-Kocaeli Güneş Spor (1-2)
B GRUBU
1.Gün 23.03.2017 (1-2) Saat 15.00 İst. Halkalı Taştepe Spor- 1299 Bilecik Spor (4-0)
2.Gün 24.03.2017 (3-1) Saat 13.00 Kocaeli Harb-İş Spor- 1299 Bilecik Spor (2-0)
3.Gün 25.03.2017 (2-3) Saat 15.00 İst.Halkalı Taştepe Spor-Kocaeli Harb-İş Spor (4-1)
FİNAL A GRUBU BİRİNCİSİ B GRUBU BİRİNCİSİ
4.Gün 26.03.2017 Saat 13.00 Kocaeli Güneş Spor İst.Halkalı Taştepe Spor (0-1)
SAKARYA GRUBU(23-26 MART 2017)
Müsabakalar Erenler Stadı'nda oynatılacaktır.
A GRUBU
1.Gün 23.03.2017 (1-2) Saat 13.00 Bartın Kemer Spor-İstanbul Zara Ekinli Spor (0-4)
2.Gün 24.03.2017 (3-1) Saat 14.30 Kocaeli 41 Futbol Kulübü- Bartın Kemer Spor (2-0)
3.Gün 25.03.2017 (2-3) Saat 13.00 İstanbul Zara Ekinli Spor-Kocaeli 41 Futbol Kulübü (0-0)
B GRUBU
1.Gün 23.03.2017 (1-2) Saat 14.30 Kocaeli Körfez Gençler Birliği Spor- İstanbul Albayrak Spor (0-2)
2.Gün 24.03.2017 (3-1) Saat 13.00 Düzce Çilimli Belediye Spor- Kocaeli Körfez GB. Spor (0-5)
3.Gün 25.03.2017 (2-3) Saat 14.30 İstanbul Albayrak Spor-Düzce Çilimli Belediye Spor (2-0)
FİNAL A GRUBU BİRİNCİSİ B GRUBU BİRİNCİSİ
4.Gün 26.03.2017 Saat 11.00 İstanbul Zara Ekinli Spor İstanbul Albayrak Spor (2-1)
TÜM TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİZ
KASKF YÖNETİM KURULU