U-11 Ligi Kura çekimi 13.04.2016 Çarşamba günü saat 17:00'da Kocaeli Amatör Spor Külüpleri Federasyonumuz Eğitim Salonunda yapılacaktır. Tüm takımlara başarılar dileriz.
U-11 LİGİ TAKIMLARI |
|
1 |
41 FUTBOL KULÜBÜ |
2 |
ACISU BELEDİYE SPOR |
3 |
AKMEŞE SPOR |
4 |
ANADOLU YENİKÖY SPOR |
5 |
ARAPÇEŞME SPOR |
6 |
BAŞİSKELE BELEDİYE SPOR |
7 |
ÇAMÇUKUR SPOR |
8 |
ÇAMLITEPE SPOR |
9 |
ÇAYIROVA G.B.SPOR |
10 |
ÇAYIROVA SPOR |
11 |
ÇAYIRTEPE GENÇLİK SPOR |
12 |
ÇENESUYU PLAJYOLUSPOR |
13 |
ÇINARLI SPOR |
14 |
DARICA G. B. SPOR |
15 |
DARICA MARMARA OSMANGAZİSPOR |
16 |
DEĞİRMENDERE SPOR |
17 |
DEMİR SPOR |
18 |
DERBENT ESNAF SPOR |
19 |
DEREKÖY GAZENFER BİLGE SPOR |
20 |
DERİNCE BİRLİK SPOR |
21 |
DERİNCE GENÇLER BİRLİĞİ SPOR |
22 |
DERİNCE SEDAŞ TEK SPOR |
23 |
DİLOVASI BELEDİYE SPOR |
24 |
GEBZE BALKAN SPOR |
25 |
GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR |
26 |
GEBZE SULTAN ORHAN SPOR |
27 |
GEBZESPOR |
28 |
GEBZE TAYFUN SPOR |
29 |
GENÇ KALE SPOR |
30 |
GÖLCÜK ASARKÖYSPOR |
31 |
GÖLCÜK G.B. SPOR |
32 |
GÖLCÜK KARADENİZ SPOR |
33 |
GÖLCÜK SPOR |
34 |
GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR |
35 |
HACI HIZIR ŞAFAK SPOR |
36 |
HALIDERE BLD SPOR |
37 |
HARB İŞ SPOR |
38 |
HİSAREYN SPOR |
39 |
İHSANİYE DOĞAN SPOR |
40 |
İLİMTEPE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR |
41 |
İZMİT BELEDİYE SPOR |
42 |
İZMİT FUTBOL KULÜBÜ |
43 |
İZMİT G.B. SPOR |
44 |
İZMİT YILDIZ SPOR |
45 |
KANDIRA GENÇLER BİRLİĞİ BLD.SPOR |
46 |
KARAMÜRSEL İDMAN YURDUSPOR |
47 |
KARAMÜRSEL SPOR |
48 |
KARTEPE BELEDİYE SPOR |
49 |
KAVAKLI SPOR |
50 |
KOCAELİ 1937 SEKA SPOR |
51 |
KOCAELİ BİRLİK SPOR |
52 |
KOCAELİ GENÇ SPOR |
53 |
KOCAELİ GÜNEŞ SPOR |
54 |
KOCAELİ SPOR |
55 |
KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR |
56 |
KÖRFEZ BLD.HEREKE YILDIZSPOR |
57 |
KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ SPOR |
58 |
KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR |
59 |
KULLAR SPOR |
60 |
KYÖD SPOR |
61 |
MERT SPOR |
62 |
MOLLAFENARİ SPOR |
63 |
MUSTAFAPAŞA SPOR |
64 |
SARIMEŞE BLD SPOR |
65 |
ŞİRİNTEPE G.B.SPOR |
66 |
TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR |
67 |
TRAKYA SPOR |
68 |
ÜÇYOLDOĞU SPOR |
69 |
YAHYA KAPTAN KAPTAN SPOR |
70 |
YARIMCA SPOR |
71 |
YAVUZ SPOR |
72 |
YENİ KOCAELİSPOR |
73 |
YENİDOĞAN SERDARSPOR |
74 |
YENİKANDIRA SPOR |
75 |
YENİYALI BARBAROS SPOR |
76 |
YEŞİLOVA SPOR |