2.KÜME U-19 VE U-13 LİGLERİNE KATILACAK TAKIMLARIMIZIN DİKKATİNE

17 Şubat 2020 Pazartesi 17 : 02

2.Küme U-19 ve U-13 liglerine katılmak veya çekilmek isteyen takımlarımızın 21 Şubat 2020 Cuma günü mesai bitimine kadar, Futbol İl Temsilciliğine dilekçe ile başvurmaları gerekmektedir. Kulüplerimizin bilgisine.


U-13 TAKIMLARI


141 FUTBOL KULÜBÜ
241 KARADENİZ SPORTİF FAALİYETLER
3ACISU BELEDİYE SPOR
4ANADOLU YENİKÖY SPOR
5ARAPÇEŞME SPOR
6ARSLANBEY G.B. SPOR
7BAĞÇEŞME SPOR
8BAĞDAT SPOR
9BAŞİSKELE BİRLİK SPOR
10BAŞİSKELE DAMLAR SPOR
11BAŞİSKELE DOĞANTEPE SPOR
12BEKİRDERE SPOR
13BELEDİYE DERİNCE SPOR
14BÜYÜK DERBENT SPOR
15ÇAMÇUKUR SPOR
16ÇAMLITEPE SPOR
17ÇAYIROVA BLD EĞİTİM VE SPOR
18ÇAYIROVA G.B. SPOR
19ÇAYIROVA SPOR
20ÇAYIROVA ŞEKERPINAR G.B.SPOR
21ÇAYIRTEPE GENÇLİK SPOR
22ÇENESUYU PLAJYOLUSPOR
23ÇERKEŞLİ SPOR
24ÇINARLI SPOR
25DARICA G. B. SPOR
26DARICA KALE BAYRAMOĞLUSPOR
27DARICA MARMARA OSMANGAZİSPOR
28DARICA SPOR
29DEĞİRMENDERE SPOR           
30KOCAELİ DOĞUŞ SPOR
31DERİNCE SPOR A.Ş.
32DERİNCE BİRLİK SPOR
33DERİNCE ÇENEDAĞSPOR
34DERİNCE GENÇLER BİRLİĞİ
35DERİNCE SIRRIPAŞA FUTBOL KULÜBÜ
36DİLOVASI BELEDİYE SPOR              
37EŞME SPOR
38FATİH NEŞE SPOR
39GEBZE BALÇIK KÖYÜSPOR
40GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR
41GEBZESPOR
42GENÇ KALE SPOR 
43GÖLCÜK ASARKÖYSPOR
44GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR
45GÖLCÜK G.B. SPOR
46GÖLCÜK İDMANYURDUSPOR 
47GÖLCÜK KARADENİZ SPOR
48GÖLCÜK SPOR
49GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR
50GÖLCÜK YÜZBAŞILAR SPOR
51HACI HIZIR ŞAFAK SPOR
52HARB İŞ SPOR
53HEREKE GENÇLİK EĞİTİM KÜLTÜR VE SPOR
54HİSAREYN SPOR
55İHSANİYE SPOR
56İZMİT BELEDİYE SPOR 
57İZMİT ERENLER SPOR
58İZMİT FUTBOL KULÜBÜ
59İZMİT G.B. SPOR
60İZMİT GÜLTEPE SPOR
61İLİMTEPE KULLAR 1975 SPOR
62İLİMTEPE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
63İZMİT KALE SPOR
64İZMİT SANAYİ SPOR
65İZMİT YAHYA KAPTAN SPOR
66İZMİT YENİMAHALLESPOR
67İZMİT YILDIZ SPOR
68KADIKÖY SPOR
69KARAMÜRSEL İDMAN YURDUSPOR
70KARAMÜRSEL SPOR
71KARTEPE BELEDİYE SPOR
72KARTEPE SUADİYE SPOR
73KAVAKLI SPOR
74KİRAZLIYALI SPOR
75KOCAELİ 1937 SEKA SPOR
76KOCAELİ GENÇ SPOR
77KOCAELİ GÜNEŞ SPOR
78KOCAELİ MARMARA GENÇLİK SPOR
79KOCAELİ SPOR
80KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR
81KÖRFEZ BLD.HEREKE YILDIZSPOR
82KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ SPOR
83KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR
84KOCAELİ OKAN SPOR
85KOCAELİ 61 FUTBOL KULÜBÜ
86MERT SPOR
87MOLLAFENARİ SPOR
88MUSTAFAPAŞA SPOR
89MUTLUKENT SPOR
90SARIMEŞE BELEDİYE SPOR
91SEKA DOĞAN SPOR 
92SELÇUK ELESER KÜLTÜR VE ÇOCUK SPOR 
93SERDAR G.B.SPOR 
94ŞİRİN SPOR
95ŞİRİNTEPE G.B.SPOR
96TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR
97TAVŞANTEPESPOR
98TRAKYA SPOR
99ULAŞLI SPOR
100ÜÇTEPE SPOR
101ÜÇYOLDOĞU SPOR
102YAVUZ SPOR
103YENİDOĞAN SERDARSPOR
104YENİKANDIRA SPOR
105YENİYALI BARBAROS SPOR
106YENİKENT KORUPARK SPOR
107YENİ KOCAELİSPOR
108YEŞİLOVA SPOR
109YILMAZ SPOR
110YUVACIK SPOR
111YUVAM İZMİTSPOR


2.KÜME U-19 TAKIMLARI


141 FUTBOL KULÜBÜ
241 KARADENİZ SPORTİF FAALİYETLER
3ALİKAHYA BELEDİYE SPOR
4ARAPÇEŞME SPOR
5ARSLANBEY G.B. SPOR
6ARSLANBEY ORGANİZE SANAYİSPOR
7BAĞDAT SPOR
8BAHÇECİK SPOR
9BAŞİSKELE DAMLAR SPOR
10BAŞİSKELE DOĞANTEPE SPOR
11BEKİRPAŞA BAŞARAN SPOR
12BEŞYOL ZABITAN SPOR
13BEYLİKBAĞI KARADENİZ SPOR
14ÇAMÇUKUR SPOR
15ÇAMLITEPE SPOR
16ÇAYIROVA FATİH SPOR
17ÇAYIROVA ŞEKERPINAR G.B.SPOR
18ÇENESUYU PLAJYOLUSPOR
19DARICA TÜRKELİ GENÇLİK VE SPOR
20DERİNCE SPOR A.Ş.
21GEBZE BALKAN SPOR
22GEBZE BEŞKÖY G.B. SPOR
23GEBZE KİRAZPINAR SPOR
24GEBZE MUALLİMKÖY GENÇLİK SPOR
25GEBZE YAVUZ SELİM SPOR
26GÖLCÜK G.B. SPOR
27GÖLCÜK İDMANYURDUSPOR 
28İZMİT BELEDİYE SPOR 
29İZMİT ERENLER SPOR
30İLİMTEPE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
31İZMİT SELANİK SPOR
32İZMİT YENİMAHALLESPOR
33KADIKÖY SPOR
34KARAMÜRSEL İDMAN YURDUSPOR
35KARAMÜRSEL SPOR
36KARATEPE GENÇLER BİRLİĞİ SPOR
37KARTEPE KÖSEKÖY ATEŞ SPOR
38KARTEPE SUADİYE SPOR
39KOCAELİ NUSRETİYESPOR
40KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR
41KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ SPOR
42KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR
43MUSTAFAPAŞA SPOR
44SARIMEŞE BELEDİYE SPOR
45TAVŞANLI SPOR
46TEPEKÖY DEFNE SPOR
47ULAŞLI SPOR
48UZUNTARLA BELEDİYE SPOR
49ÜÇYOLDOĞU SPOR
50YAZLIK SPOR
51YUVACIK SPOR


Create Account



Log In Your Account