U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME MÜSABAKALARI (KOCAELİ-DÜZCE-BOLU-TEKİRDAĞ GRUP MERKEZİ)

29 Mayıs 2019 Çarşamba 13 : 05

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI (12-15 HAZİRAN 2019 )


KOCAELİ GRUP MÜSABAKALARI (12-15 HAZİRAN 2019)

Müsabakalar Mehmet Ali Kağıtçı Stadında oynanacaktır. 


A GRUBU

12.06.2019 16.00  (1-2)  İSTANBUL BEYKOZ 1908 A.Ş - KÜTAHYA ARAGONİT B. SAKA SPOR (4-0)

13.06.2019 18.00  (3-1)  SAKARYA HARMANLIK SPOR - KÜTAHYA ARAGONİT B. SAKA SPOR (2-1)

14.06.2019 16.00  (2-3)  İSTANBUL BEYKOZ 1908 A.Ş- SAKARYA HARMANLIK SPOR (4-1)


B GRUBU

12.06.2019 18.00  (1-2)  TEKİRDAĞ ÇORLU KÜLTÜR SPOR - YALOVA SAFRANYOLU DOĞUŞ SPOR (4-3)

13.06.2019 16.00  (3-1)  İSTANBUL ALTINOVA SPOR - YALOVA SAFRANYOLU DOĞUŞ SPOR (4-0)

14.06.2019 18.00  (2-3)  TEKİRDAĞ ÇORLU KÜLTÜR SPOR- İSTANBUL ALTINOVA SPOR (1-2)


FİNAL

15.06.2019 17.00  İSTANBUL BEYKOZ 1908 A.Ş - İSTANBUL ALTINOVA SPOR (0-2)


DÜZCE GRUP MÜSABAKALARI ( 12-15 HAZİRAN 2019)

Müsabakalar Şıralık 2 Stadında oynanacaktır.


A GRUBU

12.06.2019 16.00  (1-2)  BURSA ARABAYATAĞI SPOR - KOCAELİ HARBİŞ SPOR (6-0)

13.06.2019 18.00  (3-1)  İSTANBUL KAZIM KARABEKİR SPOR - KOCAELİ HARBİŞ SPOR (5-1)

14.06.2019 16.00  (2-3)  BURSA ARABAYATAĞI SPOR- İSTANBUL KAZIM KARABEKİR SPOR (3-0)


B GRUBU

12.06.2019 18.00  (1-2)  BURSA ATICILAR SPOR - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR SPOR (2-0)

13.06.2019 16.00  (3-1)  TEKİRDAĞ KAPAKLI SPOR - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR SPOR (3-2)

14.06.2019 18.00  (2-3)  BURSA ATICILAR SPOR- TEKİRDAĞ KAPAKLI SPOR (6-3 P)


FİNAL

15.06.2019 17.00  BURSA ARABAYATAĞI SPOR - BURSA ATICILAR SPOR (1-1)  (6-5 P)


BOLU GRUP MÜSABAKALARI ( 12-15 HAZİRAN 2019) 

Müsabakalar Merkez Sentetik Stadında oynanacaktır.


A GRUBU

12.06.2019 15.00  (1-2)  KÜTAHYA YEŞİLAY SPOR - DÜZCE ÇİLİMLİ BLD. SPOR (2-3)

13.06.2019 17.00  (3-1)  SAKARYA ERENLER SPOR - .KÜTAHYA YEŞİLAY SPOR (4-1)

14.06.2019 15.00  (2-3)  DÜZCE ÇİLİMLİ BLD. SPOR- SAKARYA ERENLER SPOR (1-3)


B GRUBU

12.06.2019 17.00  (1-2)  KOCAELİ 41 FUTBOL KULÜBÜ - ZONGULDAK SARAY SPOR (0-4)

13.06.2019 15.00  (3-1)  ESKİŞEHİR ŞEKER SPOR - KOCAELİ 41 FUTBOL KULÜBÜ (2-1)

14.06.2019 17.00  (2-3)  ZONGULDAK SARAY SPOR- ESKİŞEHİR ŞEKER SPOR (6-7 p) 


FİNAL

15.06.2019 15.00  SAKARYA ERENLER SPOR - ESKİŞEHİR ŞEKER SPOR (3-1)


TEKİRDAĞ GRUP MÜSABAKALARI  ( 12-15 HAZİRAN 2019) 

Müsabakalar Kapaklı Stadında oynanacaktır.


A GRUBU

12.06.2019 16.00  (1-2)  İSTANBUL SELİMİYE SPOR - EDİRNE FATİH SPOR (10-0)

13.06.2019 16.00  (3-1)  KOCAELİ KÖRFEZ BLD.HEREKE YILDIZ SPOR - EDİRNE FATİH SPOR (4-2)

14.06.2019 16.00  (2-3)  İSTANBUL SELİMİYE SPORKOCAELİ KÖRFEZ BLD.HEREKE YILDIZ SPOR (2-0)


B GRUBU

12.06.2019 18.00  (1-2)  KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ SPOR - İSTANBUL ZARA EKİNLİ SPOR (2-4)

13.06.2019 18.00  (3-1)  KOCAELİ KÖRFEZ G.B SPOR - KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ SPOR (1-2)

14.06.2019 18.00  (2-3)  İSTANBUL ZARA EKİNLİ SPOR- KOCAELİ KÖRFEZ G.B SPOR (3-1)


FİNAL

15.06.2019 17.00  İSTANBUL SELİMİYE SPOR - İSTANBUL ZARA EKİNLİ SPOR




Create Account



Log In Your Account