U-19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME (TEKİRDAĞ-KOCAELİ-YALOVA-DÜZCE) GRUP MÜSABAKALARI

24 Nisan 2019 Çarşamba 14 : 04

KOCAELİ GRUP MÜSABAKALARI (2-5 MAYIS 2019)

Müsabakalar Mehmet Ali Kağıtçı Stadında (Suni Çim) oynanacaktır.

A GRUBU

02.05.2019  14.00   (1-2)  BURSA ARABAYATAĞI SPOR - YALOVA ALTINOVA BLD SPOR(1-0)

03.05.2019  16.15   (3-1)  İST.BATI TRAKYA KÜL SPOR - YALOVA ALTINOVA BLD SPOR(2-0)

04.05.2019  14.00   (2-3)  BURSA ARABAYATAĞI SPOR - İST.BATI TRAKYA KÜL SPOR(0-1)

B GRUBU 

02.05.2019  16.15   (1-2)  TEKİRDAĞ M.EREĞLİSİ BLD SPOR - BURSA ALTINSABAN SPOR(0-3)

03.05.2019  14.00   (3-1)  İST.KÜÇÜKÇEKMECE SPOR - TEKİRDAĞ M.EREĞLİSİ BLD SPOR(2-2)

04.05.2019  16.30   (2-3)  BURSA ALTINSABAN SPOR - İST.KÜÇÜKÇEKMECE SPOR(1-0)

FİNAL

05.05.2019   14.15   İST.BATI TRAKYA SPOR - BURSA ALTINSABAN SPOR (3-1)          


TEKİRDAĞ GRUP MÜSABAKALARI (2-5 MAYIS 2019)

Müsabakalar Çorlu Belediye Şehir Stadında (Sentetik Çim) oynanacaktır.

A GRUBU

02.05.2019  15.00   (1-2)  EDİRNE SPOR - BİGA SPOR(0-7)

03.05.2019  17.30   (3-1)  İFA SPOR - EDİRNE SPOR(5-0)

04.05.2019  15.00   (2-3)  BİGA SPOR - İFA SPOR(0-1)

B GRUBU 

02.05.2019  17.30   (1-2)  LÜLEBURGAZ SPOR - ÇUBUKLU SPOR(0-6)

03.05.2019  15.00   (3-1)  KARTEPE BLD. SPOR - LÜLEBURGAZ SPOR(5-1)

04.05.2019  17.30   (2-3)  ÇUBUKLU SPOR - KARTEPE BLD. SPOR(2-0)

FİNAL

05.05.2019   15.00   İFA SPOR - ÇUBUKLU SPOR (3-0)  


YALOVA GRUP MÜSABAKALARI (2-5 MAYIS 2019)

Müsabakalar 1.Nolu Amatör Saha da oynanacaktır.

A GRUBU

02.05.2019  14.00   (1-2)  GEBZE SULTAN ORHAN SPOR - ERENLER SPOR(1-0)

03.05.2019  16.00   (3-1)  YEŞİL ESENYURT SPOR - ERENLER SPOR(1-2)

04.05.2019  14.00   (2-3)  GEBZE SULTAN ORHAN SPOR - YEŞİLESENYURT SPOR(0-2)

                                        3 Takımın Puanları eşit Penaltılar sonucu 

                                        Gebze Sultan Orhan Spor Grup Birincisi olarak final oynayacak

B GRUBU 

02.05.2019  16.00   (1-2)  T.DEMİR SPOR - HİSAREYN SPOR(1-2)

03.05.2019  14.00   (3-1)  KAYAŞEHİR SPOR - T.DEMİR SPOR(2-1)

04.05.2019  16.00   (2-3)  HİSAREYN SPOR - KAYAŞEHİR SPOR(0-0)

                                         Penaltılar sonucu Kayaşehir Spor 5-4 Hisareyn Sporu yendi

                                         Grup Birincisi olarak Final oynayacak

FİNAL

05.05.2019   14.00  GEBZE SULTAN ORHAN SPOR - KAYAŞEHİR SPOR (1-2)    


DÜZCE GRUP MÜSABAKALARI (2-5 MAYIS 2019)

Müsabakalar Şıralık 2 Stadında oynanacaktır.

A GRUBU

02.05.2019  17.00   (1-2)  KOCAELİ KULLAR SPOR - ESKİŞEHİR DSİ SPOR(2-1)

03.05.2019  15.00   (3-1)  BURSA ATICILAR SPOR - ESKİŞEHİR DSİ SPOR(0-2)

04.05.2019  17.00   (2-3)  KOCAELİ KULLAR SPOR - BURSA ATICILAR SPOR(1-2)

B GRUBU 

02.05.2019  15.00   (1-2)  BURSA HÜRRİYET SPOR - KOCAELİ BELEDİYE DERİNCE SPOR(2-1)

03.05.2019  17.00   (3-1)  BİLECİK OSMANELİ BLD SPOR - KOCAELİ BELEDİYE DERİNCE SPOR(0-3)

04.05.2019  15.00   (2-3)  BURSA HÜRRİYET SPOR - BİLECİK OSMANELİ BLD SPOR(5-1)

FİNAL

05.05.2019   15.00   ESKİŞEHİR DSİ - BURSA HÜRRİYET SPOR (1-2)



       1.Kademe Müsabakalarına katılan tüm takımlara başarılar dileriz.

                                               KASKF Yönetim Kurulu



Create Account



Log In Your Account