UEFA Çalışma Grubu Toplantısı İstanbul'da gerçekleştiriliyor

30 Kasım 2018 Cuma 17 : 11

'Futbolda Fitness'' temalı UEFA Çalışma Grubu Toplantısı İstanbul'da gerçekleştiriliyor.

 Ev sahibi TFF'nin yanı sıra Arnavutluk, Bulgaristan, Gürcistan ve Litvanya federasyonlarından temsilcilerin katıldığı organizasyonda UEFA'nın fitness eğitmenleri  Sigmund Apold-Aasen ve Prof. Dr. Werner Helsen, spor bilimciler Chris Barnes ile Nichol Forbes, UEFA Teknik Eğitmeni Kris Van Der Haegen, UEFA Antrenör Eğitimi Uzmanı Jozef Zahorsky ile fiziksel gelişim ve fitness antrenörü Alper Aşçı eğitmen olarak yer alıyor.

TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde düzenlenen toplantının ilk gününde eğitimlerin yanı sıra ülke federasyonları sunumlar gerçekleştirdi ve grup çalışmaları yapıldı. Bunların yanında katılımcılar Beşiktaş Kulübü'nün Nevzat Demir Tesisleri'ni ziyaret etti. Heyet burada Teknik direktör Şenol Güneş, teknik kadro ve futbolcular ile bir araya geldi.

İkinci gün ise teorik eğitimlerin yanı sıra saha çalışmaları yapıldı. Yarın tamamlanacak UEFA Çalışma Grubu Toplantısı'nın son gününde Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, ''Antrenör ve Fitness Antrenörü Arasındaki İletişim'' başlıklı bir sunum yapacak.Create AccountLog In Your Account